| cosmin3confuz a întrebat:

Vand un telefon LG GT 405, avand nota 9 pe o scara de la 1 la 10 la aspect, 10 la functionare! Pentru detalii adaugati acest id pentru detalii : cosmin_diaconu2013.

Răspuns Câştigător
| Anonymous1995 a răspuns:

Dupa ce popularizezi anuntul o sa iti apara reimprospatare(trebuie sa ii dai o data la 2-3 saptamani, poate chiar mai rar), iar cu popularizarea poti sa ii dai un share pe facebook happy

7 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Daca vrei sa il vinzi mai repede, fai cateva poze si incarcale pe site-uri precum okazii, mercador si tocmai.ro.Funda?

| cosmin3confuz explică (pentru Anonymous1995):

Da funda dar...ep acele site-uri am incercat cel putin pe mercador ...si imi cere bani sau euro prin sms nu i asa? crying((

| Anonymous1995 a răspuns (pentru cosmin3confuz):

Nu,pe mercador am si eu cont, si nu mi-a cerut niciodata bani, nici pe tocmai.ro

| cosmin3confuz explică (pentru Anonymous1995):

Ok daca spui tu.dar totusi mie mi-a scris pe mercador ca trebuie sms cu 3 euro casa se mentina o saptamana anuntu sauc eva de genu ai idee despre ce vorbesc?

| Anonymous1995 a răspuns (pentru cosmin3confuz):

Da vorbesti despre popularizarea anuntului si despre reimprospatarea lui, lucruri pe care le poti face si singur happy

| cosmin3confuz explică (pentru Anonymous1995):

Da cum?

| cosmin3confuz explică (pentru Anonymous1995):

Ok mersi... laughing funda

| Anonymous1995 a răspuns (pentru cosmin3confuz):

Dupa ce popularizezi anuntul o sa iti apara reimprospatare(trebuie sa ii dai o data la 2-3 saptamani, poate chiar mai rar), iar cu popularizarea poti sa ii dai un share pe facebook happy