| Amazingbody a întrebat:

vine ziua mea si vreau sa-mi achizitionez un telefon am fost pe la Vodafone si am ales Lg optimus L9 2 si Nokia Lumia 620 care este mai bun si are un procesor bun? P.S am auzit ca la toate telefoanele Lg nu prea le tine bateria!

2 răspunsuri:
| Anonimul8297 a răspuns:

Ia ceva cu Android, nu te uita doar la cum arata. Poti sa incerci si un telefon Second Hand. Insa ce ai ales tu acolo, mie cel putin, nu-mi prea place. Incearca un Samsung sau HTC, ceva bun, un brand bun.

| KateMiddleton a răspuns:

Nokia Lumia, nu comentez