| anonim_4396 a întrebat:

Voi face un site, asemanator unui tutorial, pentru pasionatii de Counter Strike Source. Veti gasi informatii cu privire la programul Source SDK, program pentru a creea mape, harti pentru acest joc. Momentan este in lucru. Am decis sa fac acest site, deoarece nu sunt tutoriale in limba romana despre SDK.
Anunt ca va fi finalizat poate in cateva luni (timpul este de vina). Asadar faceti cunoscut site-ul pentru a ajuta si pe altii. Daca doreste cineva sa se alature acestui mini "proiect" are datele mele pe site.
Intrebarea ar fi:
Ce nedumeriri aveti despre crearea unei mape?
(pentru a puncta toate etapele, astept raspunsurile voastre)
www.cssharti.tk

1 răspuns:
| emil a răspuns:

Da