| FuegoJr a întrebat:

Se vinde PlayStation 2! 5 Jocuri originale, 2 Joystick-uri, 1 card de memorie 8 mb si garantie de 1 an. Pt. mai multe detalii intrati pe http://www.okazii.ro/catalog/44312378/se-vinde-playstati on-2-.html. sau ma puteti contacta la adresa de Yahoo Messenger: vladutel2001

2 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Incearca sa pui si o intrebare ca altfel o sa-ti stearga postarea.

| FuegoJr explică:

Din pacate, nu mai vand ps2-ul happy Vand doar jocurile pentru. ca m-am gandit sa il modez deci.Imi poate sterge intrebareawinking Sal