| alice31 a întrebat:

Am avut noroc sa gasesc o pereche de casti airpods, însă fără carcasa de încărcare. Dacă cumpăr o carcasa second-hand, voi putea conecta castile la telefonul meu? Dacă carcasa nu e cea originala a căștilor și castile nu au mai fost conectate la telefonul meu?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, dar vezi sa fie AirPods reale, nu niste copii si sa dai bani pe carcasa degeabalaughing

| Ionut659 a răspuns:

Nu, castile au propria carcasa care este doar pentru castile cu care vin, va merge dar greu