| herruvim a întrebat:

As dori sa stiu daca acest telefon all call rio curbat merge pe retea 4G.

https://www.emag.ro/......DLKTGKBBM/

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca telefonul nu suporta 4G, cum ai vrea tu sa folosesti aceasta tehnologie pe el? happy
E ca si cum ai dori sa vezi pe un televizor alb-negru imagine FullHd.
Modelul sugerat de tine nu suporta 4G, oriunde te-ai afla.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Citat din sursa de mai jos: "Alte elemente pozitive pentru AllCall Rio – display IPS Sharp de 5 inch cu rezoluție 1280×720 pixeli, Android 7.0 Nougat, cameră duală, baterie de 2700 mAh. La polul opus se află lipsa 4G, procesorul MediaTek 6580 de tip arhaic, doar 1 GB RAM."

https://www.gadget.ro/allcall-rio-smartphone-ieftin-cu-display-rezistent/

| herruvim explică (pentru dannyel86):

Ma refer merge 4g in bihor pe el?

| dannyel86 a răspuns (pentru herruvim):

Daca telefonul nu suporta 4G, cum ai vrea tu sa folosesti aceasta tehnologie pe el? happy
E ca si cum ai dori sa vezi pe un televizor alb-negru imagine FullHd.
Modelul sugerat de tine nu suporta 4G, oriunde te-ai afla.