| Felicianos a întrebat:

vreau putin ajutor daca se poate in legatura cu achizitionarea unui telefon. mi-e cam greu sa ma decid in legatura cu asta.as dori niste opinii despre ce telefon mi-as putea cumpara(min 400 - max 1000), de preferabil ar fi sa aiba tot ce ar trebui sa aiba un telefon bun, care sa nu imi creeze probleme.

2 răspunsuri:
| LoveAngel223 a răspuns:

Nokia e71 sau e72 dar si un Nokia n97 are tot ce vrei tastatura qwerty si touch screen este telefonul ideal