| Ann2000 a întrebat:

Biuna! Vreau sa imi iau un telefon nou si nu stiu ce fel. Preferabil  pana in 1000 lei. Nu neaparat Samsung, dar asta as cam dori. Camera de baza si front camera cu o rezolutie buna. Telefonul sa aiba o marime medie-mare si sa nu fie foarte gros. M.am gandit la s4 mini, dar e prea comun.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cea mai bună alegere la acest preț este LG G2 Mini sau S3 Neo.

| RaulB1997 a răspuns:

Nu e prea comun, dar poti sa cauti un S3 neo sau un Allview v1 Viper S

| dragusascu a răspuns:

Hei! Daca intrii pe eMAG gasesti telefoane foarte bune, eu am un S3 de pe eMAG cu 850 lei si e foarte bun, deci te-as sugera sa iti iei un S3 happy
Funda? big grin