| alex2009 a întrebat:

Salut vreau sa copiez o parte din subiectele de bac si sa le transfer in word dar nu merge selectez ce vreau sa copiez si ma duc la edit copy si nu merge foloses adobe. Oare de ce? Si daca vreau sa copiez ceva dintr-un fisier pdf aflat la mine in pc merge fara probleme.

1 răspuns:
| Mihaela_8091 a răspuns:

Buna Alex. Pentru a copia poti folosii si tastatura; selecteaza cu mouseul tot ceea ce vrei sa copii si apoi apasa ctrl+c... apoi ctrl+v unde vrei sa le pui, sper sa iti reuseasca, papa.