| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot modifica un fisier deschis cu onedrive pentru ca daca selectez edit with word nu imi citeste caracterele adica imi deschide word-ul cu ce ar trebui sa scrie doar ca sunt erori ale literelor adica ceva scris ciudat.Cum pot rezolva? Funda?

1 răspuns:
| SonicAndrei a răspuns:

Dacă e document text ar trebui să-l deschidă corect cu Word. Ce versiune ai? Cea din 2013?

Poate s-a schimbat din greșeală fontul. Selectează tot ce scrie acolo (Ctrl + A) și schimbă fontul pe Calibri/Arial ce vrei tu.