| sandel96 a întrebat:

Salut vreau sa cumpar monitorul asta http://www.emag.ro/......-pG2222HDL
pentru a juca nfs run,fifa 12 etc.
PROCESOR- amd phenom ii x4 3,4 GHZ
PLACA VIDEO- saphirre amd hd 6790 1gb 256 biti
RAMI-4 GB 1333 MHZ
Ce spuneti este imi merge jocurile la rezolutia 1920x1080 pe high

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai daca aia-i rezolutia optima de ce sa nu mearga? Oricum nu depinde prea mult de monitor ci de placa video si vad ca ai o placa buna. Mai ai un procesor rapid si memorie destula. Care-i problema?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da.Se poate, deşi eu recomand monitoarele cu rezoluţia de 1024 X 768, din simplul fapt, ca să apară imaginea cât mai reală nu întinsă sau plată(ca la cinema) cum sunt la astea mai noi, acum depinde de preferinţele fiecăruia.Succes