| Cipriani_Antonio_2000 a întrebat:

Salut, vreau sa cumpăr si eu ceva cu cardul meu visa dar de fiecare data primesc eroarea "Cardul a fost refuzat"
Fara glume proaste gen "ai rămas fara bani ", cardul are bani pe el

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce tip de card ai: debit sau credit?
Pentru ca tranzactiile internationale nu accepta cardurile de debit romanesti, accepta doar CREDIT CARDURILE intrenationale.
Se poate platii si cu un debit card, daca il atasezi de un cont paypal si poti platii cu Paypalul, acolo unde exista optiunea de plata cu paypalul.

3 răspunsuri:
| AnaMariaGerman a răspuns:

Pãi vrei sã comanzi ceva on line ( de pe un site ) sau asta se întâmplã când vrei sã plãtești cu cardul la vreun magazin?

| BlueFox a răspuns:

Comanzi international?

| Cipriani_Antonio_2000 explică (pentru Violleta2022):

Mersi de ajutor happy