| unicalone a întrebat:

Vreau sa cumpar un Samsung galaxy s3 si nu stiu cum pot sa imi dau seama daca este original sau nu?
Daca poate sa ma ajute cineva?

Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
| Alishia a răspuns:

Stai linistit toate telefoanele sunt Made in Chinalaughing, eu mi-am luat un S3 si pe el scrie ca tot in China e facut si e luat de la reprezentanta Samsung

| aura36 a răspuns:

Simplu il cumperi de la magazine mari:Vodafone, Orange, cosmote, alea sigur sunt originale! dar ti-s sugera sa te uiti mai intai la smsung galaxy s duos e la 1000lei e la fel ca Samsung galaxy S3 doar ca are 5 megapixeli dar e identic cu s g S3