| Slaiphar a întrebat:

Salut,vreau sa imi achizitionez recent o boxa portabila,vreau ca boxa sa se auda tare si nu neaparat clar la volum maxim, eu am ales intre
iDance Groove 420 si Akai x10, voi care credeti ca este mai buna? Sau daca ati folosit alta firma si o puteti recomanda chiar va rog sa o faceti!
Bugetul este intre 500-600ron si vreau sa aiba peste 300W
P.S:vreau sa se auda foarte tare si nu neaparat exact de clar!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Demidol a răspuns:

Nu clar. Nu conteaza. Dar tare, ca sa deranjezi tot cartierul?

| Slaiphar explică (pentru Demidol):

Ce treaba are raspunsul tau cu intrebarea mea? Uite am pl mare si fac ce vreau, de unde sti tu ca ascult muzica acasa cu o boxa "portabila"?
Mai bine nu răspunzi!

| Demidol a răspuns (pentru Slaiphar):

Se vede din intrebarea ta. Dar daca tu judeci cu "pl mare"...

| DanielPopDD a răspuns:

Iti recomand cu incredere modelul dk15. https://youtu.be/6G3vqPqvhaw