| Cezarul a întrebat:

Salut.
Vreau sa imi cumpar o camera foto cu obiectiv.Pentru ca nu am prea multi bani as vrea sa iau una folosita pana in 800 lei.
Tot ce vreau este sa se vada foarte bine pozele sa nu iasa sterse sau neclare.
Astea fiind spuse ce modele imi recomandati? Nu vreau sa schimb 3 camere foto pana gasesc una pe masura!

2 răspunsuri:
| Cezarul explică:

Am gasit un NIKON D40 BODY folosit din 2008 la 600 lei. Este bun?

| Pantzoi a răspuns:

Iti recomand sectiunea de consignatie de la F64, au aparate folosite, verificate in plus beneficiezi si de o garantie de 30 zile. http://www.f64.ro/echipament-foto-folosit-consignatie.html