| George20123 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar o pereche de casti.Ma gandeam la skullcandy crusher dar sunt prea scumpe.Am avut o pereche de audio technica ath-m40x dar am renuntat la ea deoarece se aud prea incet.Doresc o pereche care sa se auda tare, sa aiba un bass puternic si la un pret de sub 500 de lei.Doresc raspuns de la o persoana care se pricepe.

3 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

De ce sa dai bani pe alte casti, cand deja ai unele excelente?! Daca ATH-urile se aud prea incet, nu este din cauza lor, ci din cauza sursei. Cu 500 de lei, sau chiar mai putin, poti sa-ti cumperi un amplificator pentru casti care o sa-ti ridica ATH-urile la adevarata lor valoare.

Uite un exemplu:
- https://www.avstore.ro/......-capacity/

Daca stai in Bucuresti, merita sa faci un drum la showroom-ul AVStore, cu castile Audiotehnica pe care le ai acum, si sa incerci cateva amplificatoare, ca sa-ti dai seama de diferente. Oamenii de acolo sunt extrem de binevoitori si te vor ajuta mult mai mult decat o putem face noi aici.

| BroPew2017 a răspuns:

Salut! Dupa vreo 5 sau mai bine de 5 ani de experienta cu diferite casti. ( am trecut prin multe. mai exact de la 1500 lei casti care se aud ca doua butoaie in urechi pana la casti de 50 lei care se aud bestial ) am ajuns la concluzia ca Beats au cele mai bune casti. Din toate punctele de vedere.
https://www.emag.ro/......D5V4R2BBM/
Astea le recomand ( le am si eu ) si sunt foarte multumit!

| acdmagazine a răspuns:

Ti le recomand pe acestea!
http://bit.ly/2EbNRAJ