| RoDominikaNo a întrebat:

Salut,
Vreau sa imi cumpar o pereche de casti pe bluetooth(fara fir)
Specificatii:autonomie baterie 6 ore
Autonomie in mod avion pana la 20 de ore.
Nu am inteles partea cu mod avion,
Cum adica mod avion la casti si de ce tine pana la de 3 ori mai mult bateria?

1 răspuns:
| venividivici2017 a răspuns:

Mod avion la casti bluetooth nu exista. Daca ar exista, probabil ar trebui utilizat cablul, dar asta se face pentru un sunet mai bun asa cum spun producatorii.Iar autonomie de 20 de ore? Odata ce le conectezi la un dispozitiv, automat energia consumata va fi a acelui dispozitiv, deci castile nu au cum sa vina cu o autonomie de 20 de ore.Modul avion nu exista!