| DzeL a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa video pentru jocuri. Ce imi sugerati? De preferinta pana in 250 ron.

Sistem :
Procesor Desktop AMD Athlon II X2 250
Placa de baza Asrock N68C-S UCC
Memorie 3GB DDR3

Funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

In 250 ron nu o sa ai o placa video buna, o sa mearga jocuriile in reluare etc (doar daca nu iei una SH cu gddr5),dar eu zic sa mai strangi bani pentru asta
http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/
Consuma 60 w in LOAD!,
Daca dai 250 ron pe o placa video, o vei arunda pentru ca nu va face nimic, suntem in 2012 este alegerea ta, dar eu zic sa mai strangi niste banuti si sa o iei pe cea de mai sus, merita din plin

| Tagaso a răspuns:

Nvidia GeForce 8400

| mihaelapestrita a răspuns:

Eu iti sugerez GeForce GT610, http://snipurl.com/geforce_gt610. Cred ca e ceea ce iti trebuie. O sa ai parte de ore bune de joc.

| Bk_Tufoi_Kizo_1994 a răspuns:

GeForce happy o am pe laptop din 2007 si merg toate jocurile happy

| battlefildplay4free a răspuns:

Vreau sa-mi cumpar o placa video nividia gefors pentru jocuri sa-mi mearga la medium sau hight eu joc jocul battlefildplay4free