| raulyk a întrebat:

pe un sistem: placa de baza AsRock N68C-S-UCC
AMD Athlon II x3 450 si 2 gb ram ddr3 ce placa video mi-ati recomanda ati sau nvidia... cam pana in 380 ron
Multumesc

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Asta cred ca e cea mai buna altele cam pe la 380 lei sunt pe la 1 gb dar nu o sa te ajute memoria placii video cu nimic si dai niste bani degeaba asta este cea mai convenabila la pret si la calitate
o poti comanda chiar acum de pe emag.ro si ai transport gratuit si garantie 2 ani.fa-ti cont pe site bagi adresa ta corecta acolo si o comanzi placa video si iti vine acasa direct la usa

http://www. emag.ro/placi_video/placa-video-gainward-nVIDIA-geforce-gt440-512mb-gddr5-128bit-dvi-hdmi-pci-e--pGT440-512MB-HDMI-DVI

nu te arunca la alta mai scumpa ca m-am uitat eu si nu merita pentru ca au aceleasi caracteristici ca asta de tiam recomandato eu doar ca unele au 1gb memorie care nu te ajuta la nimic

funda plssssss:D