| Helly1226 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta si nu stiu care e mai buna. Dupa ce am citit cateva review-uri si o gramada de opinii tot nu m-am decis intre New Ipad si Asus Transformer Infinity. Mi-a zis cineva ca mai bine astept sa apara tabletele cu windows 8. Va rog sa ma ajutati sa iau o decizie corecta.

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Noi le-am testat pe ambele! Ramane sa hotarasti tu care ti se potriveste mai mult. Intr-adevar, e de preferat sa alegi ceva cu Windows 8, dar nu e esential!:) Te las sa citesti review-urile sa iti faci o parere! Succes!
The new iPad - http://laptopnews.ro/the-new-ipad-primele-impresii.html
ASUS Transformer Pad Infinity -
http://laptopnews.ro/......droid.html

4 răspunsuri:
| armand3004 a răspuns:

In ultima perioada am testat destul de multe tablete. Si pot sa zic ca nimic nu se compara cu iOS. Cat de puternica ar fi o tableta, Android nu stie sa dozeze puterea, si se va intampla, rar, sa se mai blocheze. Windows 8 am pe PC. E bun dar. nu prea e raspandit. si na. nu cred ca merita. Sfatul meu este sa iti cumperi un iPad, sigur vei fi multumit.

| AnghelB a răspuns:

Noul Ipad. Nu mai sta pe ginduri!

| alinike2 a răspuns:

Cauta modelele care iti plac la desing si sa te intereseze sa aiba cat mai mult procesor cat mai mult ram cat mai multe aplicatii disponibile Wi-fi Lucuri din astea Daca are meniul simplu Sa ai si magazine sa poti sa iti descarci aplicatii cum e la android Android Market cred ca la tab-uri e Google play Cauta si tu pe internet modelel si comparale eu asa mi-am luat telefon Am gasit un site dar nu il mai stiu dar erau pe mai multe site-uri Comapara si iti apareau 2 modele de tab lete in cazul tau pe care tu le alegi si cand apoi te uiti la procesor ram din astea Daca crezi ca te-am ajutat da-mi Fundita big grin

| specialistul2013 a răspuns:

O tableta performanta si la un pret accesibil o gasesti aici : http://tableta-samsung-galaxy.blogspot.ro/......0-101.html
Nu cred ca la tablete windows 8 e mai tare ca Android.