| Echaursi a întrebat:

Vreau sa imi cumpar si eu un aparat foto si.nu pot sa ma decid. FUJIFILM FINEPIX S2950 sau NIKON COOLPIX L120? Daca stiti si alte modele, mai bune, astept.
[1000 lei -max ]
Multumiri anticipate!

4 răspunsuri:
| asman a răspuns:

Chiar sunt destul de echilibrate ca functii si tehnologie.
Cam greu de ales, dar as alege Nikon Coolpix pentru rezolutia la filmare.

| superdorex a răspuns:

Eu zic sa intri aici si vei gasi sfaturi de la profesionisti!
http://www.comunitatefoto.ro/

| CrissuCristina a răspuns:

Iti recomand DSLR Sony NEX-3 18-55mm este bun, dupa parerea mea, pentru ca am si eu.

| saba7 a răspuns:

Pai Fuji am avut si eu si nu ti l recomand(e prea greu si se strica foarte usor) mai bine iti iei un Olympus