| Laryon_Clau_Stefan_1990 a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar si eu un mouse de gaming, il folosesc sa joc LOL ( League of Legends) si nu prea ma pricep la mouse-uri, asa ca va rog sa ma ajutati bugetul meu este de maxim 200 ron!

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Eu am nantec genesis gx78 si sunt foarte multumit de el
http://www.evomag.ro/......08196.html

eu joc dota 2, am macro de curier pe 2 butoane si pe alte 2 am deny si stop si inca mai am 2 butoane care pot sa le modific

| Laryon_Clau_Stefan_1990 explică (pentru Narcis2007):

Mersi mult! Dar eu as vrea sa il iau direct din magazin, nu online, unde l-as putea gasi? Altex, Flanco?
Si daca poti sa imi spui si mie cum sa ii fac setarile. ok? Oricum tu primesti funda!

| Narcis2007 a răspuns (pentru Laryon_Clau_Stefan_1990):

Cred ca l-am vazut si la media galaxy(sau domo nu mai stiu)...setarile se fac foarte usor in programul care vine cu mouse-ul

| Laryon_Clau_Stefan_1990 explică (pentru Narcis2007):

L-am luat deja de la Altex de vreo saptamana si sunt foarte multumit de el mersi mult!