| AdrianDanezu69 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un SMART TV ALLVIWE 32ePlay6100-H, 81 cm, Smart Android, HD, LED, Clasa A. Oare are loc pentru conectarea la antena traditionala cum este la un tv normal? Sau trebuie ceva card de retea..nu am mai avut smart tv, nu ma injurati

https://www.emag.ro/......D3QMLYMBM/

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Are DVB-C (pentru televiziune prin cablu), DVB-T (antena terestriala digitala), precum si DVB-S (pentru a urmari programe pe satelit cu o antena parabolica).
Prin urmare, nu trebuie sa-ti faci griji ca nu poti urmari posturile tv la care ai acces.