| IliadisJunior a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon smartphone pana in 800 de lei. Am vazut multe modele, Allview, Samsung galaxi 3 si multe altele. Va rog spuneti-mi care e cel mai bun si care merita 800 lei. Sau daca detineti un smartphone, spuneti-mi daca va multumeste!

2 răspunsuri:
| Cristy00 a răspuns:

Dacă sti unde sa cauti, poți lua un iPhone 4-4S pana in 600 lei la mana a doua, bun. Trebuie decât sa stii sa cauti!

| CinevaNou a răspuns (pentru Cristy00):

Si sa nu-ti iei teapa cumparand unul replica s-au blocat in icloud.