| TheRockChick a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon nou, ceva smartphone, insa nu as da mai mult de 500 de lei, poate 500 si ceva, daca merita. din cate m-am uitat si eu pe net, am gasit doua modele care mi-au parut destul de ok, din toate punctele de vedere:
-Samsung Galaxy S Duos S7582 si
-Allview A5 Quad.
voi ce parere aveti? care vi se pare mai bun? stiti alte modele care credeti ca ar merita?
dau funda happy

Răspuns Câştigător
| LaChatte a răspuns:

Samsungwinking este cea mai sigura si buna marca.
totusi, poti sa-ti un Nokia Lumia 520 sau 625 big grin accesibil si bun happy unde mai pui ca telefoanele Windows sunt rezistente?

1 răspuns:
| catrinaioncatalin a răspuns:

Am eu galaxy s duos si ruleaza greu aplicati descarcate de pe magazine pley, cred ca este mai bun Allview A5 quad