| danny0102 a întrebat:

Vreau sa imi fac un site cu Wordpress doar ca am auzit ca trebuie platit pentru Domain Name si Hosting. Se poate face un site cu Wordpress si fara a plati pentru acestea?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu vrei domeniu propriu poti sa il faci si gratis

| K0sti a răspuns:

Se poate, dar o sa joci dupa cum iti canta ei! Pe domeniul propriu faci ce vrei tu!
https://ro.wordpress.com/

| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda mai bine sa folosesti www.ucoz.ro - hosting-ul e gratuit si daca ai propriul domeniu il poti atasa, tot gratuit, site-ului uCoz.