| tigrul2 a întrebat:

Vreau sa imi iau o tableta grafica pentru inceput si vreau una ieftina. Tableta trust flex este buna? Cum se deseneaza pe ea? Sau sa iau un genius i608x dar am auzit ca se vor face bule la genius.

5 răspunsuri:
| unvecin a răspuns:

Wacom, neapărat. Am avut una Bamboo, era perfectă.
Am trecut la Wacom Intuos 5 și merge super, dar realizez că și aia mică era super de tot.

Mai adună bani dacă trebuie. Merită efortul.

| unvecin a răspuns:

Așa era aia veche: https://www.emag.ro/......E2632BBBM/

| Codrinn69 a răspuns:

Dupa cum a spus "unvecin" mai bine strangi niste banuti si iti iei una mai buna, recomand si eu Wacom.

| IonutSp000 a răspuns:

Un Wacom small sau Bamboo... e in jur de 300 lei. E perfecta pentru inceput

| tigrul2 explică:

Am inteles va multumesc, dar eu abia am 150 lei. vreau sa stiu daca asta e buna nu care ar fi mai buna ca asta.