| KrYstyAn0 a întrebat:

Salut.Vreau sa imi iau un laptop, si nu stiu daca voi avea probleme la ventilatia lui.Mai mult il voi folosi pentru gaming...Pareri? Funda!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-i problema. Cumperi un suport cu cooler (e). Sunt ieftine la 60, 70 lei. Daca vrei ceva mai sofisticat sunt si mai scumpe. Succes!

| cyberworldprotection a răspuns:

Alienware(o marca subdivizie a Dell)sunt notebook-uri extreme de joaca.Sunt puternice, putin mai ieftine sunt Asus de exemplu G73 VW

| Cozmynutz a răspuns:

Depinde de fiecare laptop indiferent pentru ce il folosesti! Fiecare laptop isi face ventilatia in felui lui.Sau poti sa iti iei un coller-pad happy