| ghx998 a întrebat:

Salut.Vreau sa-mi cumpar un Samsung galaxy s3, dar nu stiu care versiune este mai buna. I9300 sau I9305.
Mentionez ca il voi folosi mai mult pentru gaming..sa raspunda doar cei care se pricep.

FUNDA!

3 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Nu este prea mare diferenta intre ele la android, ambele sunt bune, dar as alege cu siguranta I9305.

| ghx998 explică (pentru TheRealDaniel):

Stiu ca in android nu este diferenta.dar I9305 are 2 GB ram..si vreau sa stiu daca duce mai mult in gaming

| TheRealDaniel a răspuns (pentru ghx998):

Intotdeauna mai multi RAM duce mai bine in gaming, este foarte bun pentru gaming, ti-l recomand