| Goldenboy97 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar un sitem 2.1. La ce trebuie sa ma uit ca sa vad daca este bun. La puterea totala (w)?
Si cum livreaza produsele cei de la pcgarage? Cat costa transportul?

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Da,trebuie sa te uiti la putere(W) si la firma. Daca e o firma care nu ai auzit de ea mai bine nu lua.Transporul este prin FanCourier si costa 12.4 lei oriunde in tara(celelalte costuri le suporta ei)

| Gabi05 a răspuns:

La un sistem 2.1 trebuie sa te uiti la putere.

Ps:nu merita orice sistem 2.1, adica se pot gasi si variante mai bune de 2.1.

Daca vrei sa te ajut lasa bugetul pentru sistem.

Pcgarage au mai multe modalitati de plata.
Cea cu ramburs la livrare costa 12. 4lei, indiferent unde stai.

| TomaKa1900 a răspuns:

Pentru ati alege un SYS trebuie sa te uiti la w(adica cat de tare se aude) si la greutate, adica daca magnetii sunt de calitate, am vazut sistem 2.1 care era numai plasticul (adica era 30lei)
Din cate stiu, variaza si unde stai...