| ionger a întrebat:

Salut vreau sa imi iau internet de la digi prin modem si nu stiu daca merge in italia sicilia si cam cat costa pa luna abonamentu

Răspuns Câştigător
| zahy a răspuns:

Nu merge. dar iei de la Vodafone sau tim in ambele cazuri cumperi un modem 75 euro am dat la wind platesc 30 euro pe luna 10g cu 7 mbs ca atat duce modem 75 euro. dupa care am 35 kbs.eu am ales Wind dar Vodafone si tim sunt best. eu am mers la chinezari un market enorm poate ai si tu acolo, am cumparat un adaptor wifi si am creat o antena noua pentru ca eu sunt in sardenia si am casa undeva in jos si a trebuit sa modific antena sa directionez in sus. asa poti face si tu italieni nu se pricep sa puna parole asa ca ai multe free. adaptor m-a costat 20 euro si am luat si 20m cablu usb sa ajunga afara 14 euro, total 34 euro si merge perfect. acuma cred ca renunt la netu wind ca a net gratis de la 3 case. tu daca stai intro zona dreapta ai sanse mari sa prinzi multe.

1 răspuns:
| MusicON95 a răspuns:

Suna la sediu si intreaba! laughing