| Deather889 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o consola dar nu ma pot hotari intre xbox 360 si ps3(n-am bani de ps4 sau xbox one). Fiecare are avantaje si dezavantaje(grafica mi s-a parut mai buna pe xbox 360).Ce imi recomnadati sa iau? Ps3 sau Xbox 360?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Alege ce iti place. http://essentialroit.blogspot.ro/2013/11/ps3-sau-xbox-360.html Ambele sunt foarte bune. Eu am preferat ps3 deoarece imi plac mult exclusivitatile(the last of us, gran turismo, uncharted si cate nu sunt...)/

10 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Păi ps3 are play store în plus față de xbox 360 happy eu te sfătuiesc să-ți cumperi ce vrea inima ta, sunt ambele la fel de bune happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia un xbox 360 ca sa mai ieftenit de cand cu xbox one ps4. Dar de ce nu mai strangi bani si iei un ps4

| dinucristian2000 a răspuns:

Parerea mea ar fi sa iti iei un ps3 pentru ca are grafica mai buna si jocuri mai multe decat xbox 360. cauta sa iei unul modat ca sa nu platesti pe jocuri. am un ps3 modat si am gta 5 si merge impecabil. se vede mult mai bine decat pe xbox pentru ca e optimizat NUMAI pentru gaming. xbox mai are si net si alt stuff

| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Nu, aduna bani de xbox one\ps4. Serios acum, nu merita sa cumperi ceva pe care o sa il vinzi mai tarziu cu mai putin.Nu o sa se mai scoata jocuri, o sa vezi.Noul dragon age inquisition arata pe xbox ca skyrim din 2010. Daca poti aduna banii, oricum nu se merita

| Simon_Darius_1999 a răspuns:

PS:sa nu cumperi in nici un caz unul modat, ca o sa fie de 3 ori mai rau

| frumusica26 a răspuns:

Sincera sa fiu iti recomand xBox. Am fost la un baiat care are PS3 si sincera sa fiu il cumparase de 2 zile. Se bloca destul de des. Eu am xBox 360. L-am cumparat in Decembrie 2013. Este chiar super. Dar nu are rost sa il iei fara Kinect. xBox. Fundita? :*

| carina123 a răspuns:

Eu am Xbox 260 si, parerea mea este ca este mai bun ps3

| Muntenescu_Stefan_1995 a răspuns:

Eu zic sa iti iei o consola de xbox 360 pentru ca nu se blocheza asa de des ca consola de ps3

| Hansa_Ionut_1996 a răspuns:

Eu unul as alege ps3 ca te inveti mai usor cu el dar acum este la alegerea ta amandoua sunt foarte bune

| Dancik7 a răspuns:

Xbox360 e mai fain