| anonim_4396 a întrebat:

Salut
vreau sa-mi iau telefon nou as dori ceva mediu cu touch screen si android nu vreau sa fie un telefon mare si subtire care daca il scapi se parge din primalaughing
voi ce mi-ai recomanda ast raspunsuri big grin

6 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Eu zic sa renunti cu totul la ideea de touchscreen pentru ca e o prostie. Daca sa strica poti sa arunci telefonul la cat e de scump, iar cand scrii mesaje e mai usor cu o tastatura reala.Eu iti recomand un Nokia E5 care e mai bun si mai rapid decat E71 sau E72, dupa cum spun toate persoanele, dar e si mult mai ieftin, si dupa parerea mea, face tot ce trebuie : Design Dragut, Camera 5MP, Tastatura qwerty REALA, WiFi, GPS, Harti fara net etc.Eu zic ca e arhisuficient pentru ce-ti trebuie tie, mie si la oricine.Restu sunt doar fixe, concepute sa stoarca oamenii de bani.

| JumperGhost a răspuns:

Incearca Samsung Galaxy Mini 2 e cum vrei tu...

| Tudor_Daniel_1997 a răspuns:

LG l5. LG l7. Samsung galaxy fit. xperia e. LG l3.

| cedrea923 a răspuns:

Recomand Huawei Ascend G300. Camera de 5 mpx, merg jocuri mari pe el (gen GTA VC), ecran 4 inch si pret accesibil (650 lei pe telefonutau.eu

| jonahmeans1024 a răspuns:

Salut! Arunca-ti ochii peste un Samsung galaxy fit

| ToxikFun99 a răspuns:

Ceva mediu ar fi Vodafone smart mini, dar decat sa-ti iei "mediu" mai pune niste bani si ia-ti ceva mai bun.