| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa mi iau un laptop in jur de 25 de mil si am o intrebare. Credeti ca e bun de ceva HP Pavilion g7-1000sq? imi place ca design asa si bugetul maxim este de 2600 RON. Vreau sa fie si pentru gaming si pentru business. ( + diagonala de 17) si asta mi s-a parut interesant

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Nu iti recomand HP si Acer! incearca Dell, Asus

| LivLiviu a răspuns:

Si mie imi place samsungul asta, mai astept ceva sfaturi. Multumesc oricum

| LivLiviu a răspuns:

Http://www.emag.ro/......p59-316461

ce ziceti e bun de ceva?

| Babylonul a răspuns:

Www.emag.ro acolo gasesti de toate a scris si colegu mai sus, da e bine sa vorbesti si cu cineva care a mai luat acelasi model sau cineva care se pricepe bine la pc-uri si daca ii place cum se comporta,,, sa nu te arunci la prima taraba cum se spune,, cauta fara graba :))

| alienware a răspuns:

Iti recomand Dell Inspiron N5110, vezi pe eMAG, costa 25 mil