| sk8Rco a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon nou si...nu ma pot decide.ma gandeam la cateva:LG Cookie Fresh, Samsung Galaxy 550 si Samsung Corby.va rog daca mai aveti alte sugestii, sau sa-mi spuneti care este mai bun raspundeti-mi(conditie:sa fie touchscreen)mersihappy.

Răspuns Câştigător
| JBieber a răspuns:

Daca ar fi sa aleg dintre cele de sus as alege Samsung Galaxy 550.
Doar ca eu prefer Appleul. Iphone 4 iti recomand. Poti lua multe aplicatii,daca te temi in legatura cu pretul lor, dupa parerea mea asta e cea mai mica problema caci s.a inventat modelul de jailbreak, si asa iti poti lua installous si iti iei orice aplicatie pe gratis.Nu am absolut nici problema cu el.Este si facetime, desi nu este asa important dar uneori chiar iti foloseste.Am avut toate brandurile de telefoane posibile insa niciuna nu m.a surprins asa cum m.a surprins Apple. Poti filma HD,poze clare,doua camere incorporate,flash[blitz],prinde WiFi ceea ce este foarte folositor in ziua de azi,poti intra pe TPU,google,facebook, yahoo, twitter si orice alt site. Multe telefoane au aceasta posibilitate in ziua de azi.Gandeste.te intri pe un site de pe orice alt telefon, daca acel site contine virusi ce faci? Insa pentru Apple nu s.a inventat un virus, deci poti naviga in siguranta. Sper ca te.am ajutat :*

1 răspuns:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Ia-ti LG cookie fresh e tare de tottt...sau un iphone Apple 4...

fundaaAAa?