| AnOnImUl321123 a întrebat:

Raspundeti repedee
Ce telefon ar fi bun sa imi iau in afara de galaxy si iphone? Vreau unul care sa ma tina. Nu imi spuneti ca mai bine iti iei Samsung galaxy s4 sau iphone 4 ca NU imi iau. Vreau unul pe touchscreen care sa aive android. Deci de care sa imi iau? Dati-mi un link si spuneti-mi si pretul. Si raspundeti mai multi nu numai unul!
FUNDA

4 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! E un telefon foarte bun! Bafta!
http://www.evomag.ro/......08311.html

| StefaniaM a răspuns:

Amu' eu stiu ca Acer face chestii bunicele, mai ales ca eu am o tableta de la ei care are 2 ani si se misca mult mai bine decat samsungul pe care il am de jumate de an
Acum eu n-am testat telefoanele astea, da uita-te si tu ca poate unul se potriveste nevoilor tale
Acer Liquid E3-800 lei
Acer Liquid S1-1210 lei
Acer Liquid S2-1700 lei
Sorry ca n-am pus specificatiile, insa postez de pe minunatul meu Samsung si daca dau copy/paste pune textu sus si rahatele din astea

Sa ai grija de tine!

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdanel97 a răspuns:

Salut! Dupa parerea mea telefoanele cu touchscreen nu prea is rezistente, in sensul ca trebuie sa ai mare grija de ele (daca cade e posibil sa se sparga ecranul). Poti sa iti cumperi telefon cu tastatura QWERTY, care is destul de bune si rezistente. Daca vrei poti lua si telefon care sa aiba si tastatura si touch. Mie mi se par mai rezistente telefoanele simple (cu butoane) sau cu tastatura qwerty. Eu am Nokia asa 302 de aproape 2 ani, si l-am scapat de nenumarate ori pe beton, gresie, scari etc si merge inca. Te poti interesa la Emag.ro, MediaGalaxy, Domo, Ornage (sau in ce retea esti). Cu touch eu as recomanda Orange Hero, care ii rezistent la cazaturi si zgarieturi. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy