| Vl4dimir a întrebat:

Vreau sa stiu daca un USB Stick KINGSTON DataTraveler 101 DT101G2/32GB, 32GB sau un KINGSTON DataTraveler 100 G3 DT100G3/32GB, 32GB ar merge pe o orga Yamaha PSR S950, avand in vedere ca cunosc lista de pe site-ul oficial Yamaha si aceste usb-uri nu sunt incluse in ea.
Daca nu functioneaza, as vrea sa stiu ce alte USB-uri ar functiona pe ea, dar care sa aiba capacitate de 32GB.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mad13 a răspuns:

Cred ca s-ar putea sa functioneze toate memoriile USB pe ea... Avand in vedere ca toate sunt la fel (exceptand capacitatea si aspectul)

| Vl4dimir explică (pentru mad13):

M-am gandit si eu la asta, ca pe lista scrie ca sunt doar cele probate de ei, deci ar trebui sa mearga orice, ca tot Stck-uri USB sunt, nu?!

1 răspuns: