| eeuualexxale a întrebat:

Salut, vreau sa stiu de ce imi iese tableta din jocuri, azi am luat vice city de pe mobogenie la-m descarcat dar dupa cateva minute de joc sa oprit brusc.am mai incercat sa iau de magazin play sa verific daca se mai opreste jocuriile dar tot la fel sau oprit. Am tableta wink primo android 4 4 2

2 răspunsuri:
| DoooarEuuu a răspuns:

Este virusata crede-ma si eu am avut mobogenie si sa virusat de la vice city tableta mea

| eeuualexxale explică:

Am antivirus pe ea nu are cum sa fie virusata, am resetat tableta dupa am luat un joc la intamplare de pe magazin play si tot la fel a iesit din el!