| noOnexoxo a întrebat:

Salut vreau sa va intreb daca pe telefoanele cu sistem de operare Symbian s60 5th edition exista aplicatii de genul cele de pe telefoanele cu sistemul de opearea Android? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista aplicatii care sunt si pe Market Android si pe Ovi Store de ex: Opera Mini, Youtube, Facebok, Hi5 etc. si sunt jocuri si teme. Insa mai bun e sistemul de operare Android adica e cel mai bun sistem de operare.

1 răspuns:
| TheSpecialOne a răspuns:

Nu prea... Andoid are milioane de aplicatii printre care si gratis iar Ovi store(symbian) 250000 cred...