| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb de curiozitate daca se pot vedea in PC parolele pe care le introduci
Spre exemplu daca ma loghez pe Yahoo Mail pe Mozilla, unde pot vedea parola daca i-am dat Cancel la save password? In browser nu este salvata nicio parola...o pot vedea cu inspect element sau ceva? De curiozitate

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca n-ai salvat-o sa fii sanatos. Daca ai slavat-o browsere ca Mozilla, Chrome si Opera le retin. Le poti gasi in setari/ setari avansate/ Manage passwords.

| RandomStudent a răspuns:

Nu, trebuie sa ii dai "Save Password", doar asa se vei putea vedea parolele intrand la setari>parole

Răspuns utilizator avertizat