| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salut vreau si eu daca stiti un program de blocat intrusi pe reteaua mea de wifi fara netcut altceva multumesc anticipat Funda

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

Pui o parola mai complexa, pe care sa o stii doar tu, si nu o sa mai ai probleme... daca, nu ai vreun hacker prin bloc sau prin zona.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu vrei sa-ti intre intrusi pe reteaua ta, cel mai sigur este sa n-o folosesti.
In rest, orice retea are vulnabilitati, patrunderea in ea depinde doar de cunostintele hackerului.

| udrescuf a răspuns:

Daca vrei sa nu mai aiba cuneva conexiune la reteaua te de internet schimba parola.

| andMM123 a răspuns:

Schimba parola in cv de genu: asjfnhaugbfawbhk; abfhwb si o sai fie greu sa tio sparga...