| House a întrebat:

vreau si eu niste jocuri de strategie care se poate juca multiplayer, ceva de strategie (prin optiunea lan eu sa joc de la pc meu si adversarul de la pc lui)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti juca stronghold 1. 3
Red alert2, tot ce ti-am zis eu acolo in cea-lalta intrebare cu jocuri
dar iti trebuie game ranger http://www.gameranger.com/

4 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Salutare. Depinde de ce te tine calcul sa joci - de la Age of Empires2 pana la Company of Heroes sau World in Conflict, gasesti orice.

| deyutzyk97 a răspuns:

Pai ar fi
DOTA(defense of the ancient)
WOW(world of warcraft)
Metin
si cam atat stiu happy

| StupidANDContagious a răspuns:

Hey!
Need for Speed Underground 2, Most Wanted, Counter Strike Source, Alien vs Predator 2, Quake, Fifa.
Eu una, pentru amuzament ma joc Worms in retea cu un amic. laughing it's pretty cool

| Nimigean_Aurora_1994 a răspuns:

MarketGlory este unjoc de strategie, in care aveti posibilitatea de a va converti moneda virtuala in bani reali. Este unul dintre putinele jocuri de business in care sunteti rasplatiti pentru activitatea zilnica. Va las link.ul pentru a va inscrie :

http://www.marketglory.com/strategygame/NLAurora

PS: Parola trebuie sa contina o litera de tipar, un "semn" (@,$, %...), si cel putin o cifra.