| dosia26 a întrebat:

Vreau si eu sa iau o bratara fitness cu optiune pentru ciclism pana in 200 roni si nu stiu de care sa iau sa fie si buna. Imi poate recomanda cineva? Multumesc frumos si ofer funda!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Un Galaxy Fit e o sa-ti ofere multe chestii de care poate o sa ai nevoie: http://bit.ly/2ZHGz27 conteaza ce si cum doresti tu de la bratara. Majoritatea sunt bune, dar depinde ce-ti doresti tu de la ea.

2 răspunsuri:
| BoBoAlin a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DDZ232BBM/ Are 370 de revew-uri cu 5 stele și este la un preț superb. Spor la aleragat