| YoungHomie a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar un Samsung Galaxy Mini S5570! am citit toate caracteristicile, parerile pro si de asemenea contra! Pentru cei care au telefonul vreau sa stiu cam cate zile tine bateria acestui telefon, daca ati avut vreodata probleme cu el[gen blocaje erori sau alte lucruri de genul]. Si ceea ce am observat ca in pachet nu sunt incluse castile. pentru samsung sau. Mai vreau sa aflu cum se aude in difuzor muzica daca se aude cu probleme sau nu? se aude destul de bine? Multumesc! dau funda [iar daca mai aveti alte detalii le primesc cu placereon the phone thx

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am Samsung Galaxy Mini.Sa stii ca bateria nu tine prea mult. Daca nu intri pe net te tine cam 3 zile.In functie si de cat vorbesti. Daca intri pe net se duce intr-o zi jumate. Poate si mai putin.Nu am alte probleme cu el. Poti descarca aplicatii si altele din Market.(aplicatie inclusa in telefon)Conteaza mult sa ai multi Mb pentru net.Sa stii ca muzica se aude foarte bine.Ti-l recomand.Numai daca iti convine durata bateriei. Oricum telefoanele Samsung, in general, nu stau prea bine la durata bateriei.

| NimeniNuiPerfect a răspuns:

Salut,mie imi tine bateria 4 zile daca ascult si muzica din cand in cand, iar cand il folosesc normal, 6 zile,erori sau chestii de genul nu am la el,e un telefon de cumparat,difuzorul se aude bine,nu tare tare, dar se aude clar,chestia dubioasa e ca eu l-am cumparat din Italia,si am avut tot inclus,baterie de rezerva,casti, incarcator, usb.Bafta

| onixminnie a răspuns:

Buna! Eu am telefonul acesta de vreo luna si am patit nimic.Deci sa iti explic.Castile din pachet au fost inlocuite cu cardul de memorie din pacate...dar muzica la difuzor se ause foate clar...In plus poti sa descarci pozele etc etc
Cred ca este unul dintre cele mai bune tell pentru ca are si GPS.TI-L RECOMAND!:*