| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon nou.Hmmm ma gandeam la Samsung Galaxy mini S5570.
Aveti acest telefon?!
Este bun?

Răspuns Câştigător
| Morfilio a răspuns:

Eu am acest telefon si se misca destul de bine dar are rezolutia foarte mica la telefon si ecranul e un pic micut, iar procesorul nu e cine stie ce. Daca tot vrei un telefon bun cu android iti recomand un LG optimus one care este cu numai vreo 50 de lei in plus si are rezolutia mai mare, ecranul mai mare, procesorul mai bun si memorie ram mai marewinking dar e decizia ta desi nu vad dc nu ai lua un optimus one deoarece e putim de tot mai scump si mult mai bun. Eu iti zic din propria experienta cu galaxy mini deoarece rezolutia mica este foarte enervanta la unele aplicatii.

2 răspunsuri:
| vlad_2439 a răspuns:

Nu,are ecran mic, se misca greu

| qpattyx3 a răspuns:

Eu am, eu zic ca este forte bun! Si are si un pret rezonabil! vlad, sa stii ca al meu nu se misca greu deloc.si nici nu mi se pare ca are ecran mic fata de alte telefoane.
Eu iti recomand acest telefon, dar e alegerea ta! Bafta, sa-ti iei un telefon tarebig grin!