| FaraSperantaSEN a întrebat:

Salut, vreau si eu sa va intreb stie cineva un flash player bun pentru galaxy gio, cineva care a mai folosit, eu cand intru in root browser sa schimb fisierul lib cu cel din flash player intru la data/ si dupa nu mai e nici un fisier acolo

Daca stiti imi puteti spune si mie va rog mlt de tot

multumesc!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu trebuie sa schimbi nici un fisier. It trebuie doar o aplicatie buna. Instaleaza asta http://www.mediafire.com/? 533xku1hh85c6ro si nu iti imi bate capul. Oricum, telefonul eprea slab ca sa stie flash nativ,

| FaraSperantaSEN explică (pentru sltlp):

Saluthappy nu`mi merge linkul... poti adauga si tu xtreme.personality big grin? te rog
Multumesc!

| FaraSperantaSEN explică (pentru sltlp):

Stai mi-am dat seama nu trebuia space intre com/? 533 big grin eu l-am loat cu tot cu space sa vad acum daca merge

| FaraSperantaSEN explică:

Eu mai am un xperia mini pro, l`am primit de curandbig grin dar pe asta il folo mai mlt ca mam obisnuti cu el si ala are flash player de pe g play