| SasukeCS2 a întrebat:

Vreu sa reinstalez Windows 7 deoarece cand ii dau drumul la laptop nu intra in Windows. Am DVD cu Windows 7, cum fac sa sterg windowsul vechi si sa il instalez din nou?
Fundita!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Setezi ca device de bootare cd/dvd romul, bagi cd, dai restart si urmezi pasii care ii cere

| LilGh0st a răspuns:

Intri in BIOS si in meniu vei vedea o sectiune numita ceva de genu: "Boot priority". Pe prima pozitie sa fie DVD-ul. Pe urma iesi din BIOS cu schimbarile salvate si ar trebui sa boot-eze de pe DVD. Apoi urmezi instructiunile ce apar pe ecran.