| SounndTPU a întrebat:

Salut Youtube am o problema nu stiu cum sa fac sa mearga bine jocurile pentru ca toate jocurile care sunt asa mai mari merg sacadat gen league of legends sau shadow warrior nfs etc dar jocurile gen metin2 cs minecraft uitati cateva poze cu sistemul meu

Rating: 1.9 Windows Experience Index
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P9600 @ 2. 35Ghz 2. 64GHz
Installed memory (RAM) 2, 00 GB (1.89 GB usable)
System type : 32-bit Operating System
Pen and Touch: No Pen or Touch Input is available for this Display

Dar pc-ul meu functioneaza super bine poate ar trebui sa il curat?
oricum imi puteti da va rog un sfat sa fac ceva la grafica pentru ca setarile sun pe low si totusi merge sacadat, daca dati un sfat bun dau funda

p.s Vizitati comunitatea http://virusanonim.ucoz.org/

Răspuns Câştigător
| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

Verifica cerintele jocurilor
Reinstaleaza windows-ul
Mai pune ceva putere la el daca se poate
Bafta

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Simplu. Laptop e batran, hardware slabut. Nici la vrmea lui nu a fost de jocuri, dar acum...