| alexutu001 a întrebat:

Salutare all, ce parere aveti despre samsung corby txt? as dori daca se poate sa raspunda cei care au un astfel de telefon, e rezistent, suporta teme? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Catiii a răspuns:

Eu nu am telefon Samsung corby txt. dar stiu ca o prietena de-a mea are si e bun... ea e multumita de el.rezistent
nu stiu daca suporta teme
baftawinking

7 răspunsuri:
| cartman a răspuns:

Te limitezi la mp3. are camera de 2mp dar fara auto-focus, adica e pusa sa fie acolo. display-ul are cam putini pixeli etc. daca vrei telefon rapid la mesaje asta-i, in rest nu exceleaza cu nimic.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Http://www.telportal.ro/......y%20TV.htm uitate si vei vedea ca Corby e mai bun decat corby text. Teme nu exista pentru el, dar sunt multe wallpapeuri. http://www.zedge.net/wallpapers/3419/samsung-s3650-corby-wallpapers/, ce zici, funda :)?

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Eu am telefeon Samsung corby txt si e foarte bunawinking ti`l recomandhappybig grin scrii usor si are tot ce ii trebuie:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am primit in 24. 12. 2010 un Samsung Corby si sunt tare multumita de el.Merge bine si e rezistent.Vi-l recomand cu sinceritate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am Samsung Corby TXT de un an si, parerea mea e foarte si vi-l recomand si voua. E rezistent, teme nu exista pentru el.
Sper ca te-am putut ajuta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Eu am un corby txt si cat despre rezistenta, crede-ma ca l-am scapat in apa si dupa cateva ore a mers perfect.Succes!

| allexxaa a răspuns:

Mah eu am Samsung Corby TXT si na mie im place oricum nu il de foarte mult timp dar na daca vrei mai multe informatzi ID: ukka.alle