Întrebare recomandată | Cameron a întrebat:

Salutare, am 18 ani si vreau sa deschid un blog, sa am un hobby in timpul liber am multe idei si am un proiect. Vreau sa va intreb, ce "client gratuit" imi recomandati? (WordPress, este bun, daca puteti recomandati-mi si altele?)

Răspuns Câştigător
| hamza97 a răspuns:

Deci interesant hoby la fel am si eu eu iti propun sa bagi ceva banuti iti iei domeniu.ro.com un webhost si iti faci wordpress nu e grew e chiar usor

client free nu prea se va popola... nu va intra lumea. stii ca si eu am avut multe cliente free si daca era intra 1 sau 2 eu zic sa strangi ceva banuti si sa iti faci cu domeniu daca e sa te ajut add play_hamza97@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Blogspot

| CaptainPanda a răspuns:

Facebookhee hee